Hoppa till innehållet

Föräldrarådet Snörrumskolan lå 2015-2016

Föräldrarådets funktion (pdf 50 KB)

Förskoleklass

Sara Nyström, ordinarie
sara.nystrom@utb.dalsed.se
070-2456459, 0534-12788

Ann-Charlotte Fredriksson-Pohl, ersättare

Ann-Helen Adler Johannesson, ordinarie
0534-32002

Anna  Andersson, ersättare
0534-10777

Åk 1

Sofia Sandberg, ordinarie
sofsa2@spray.se
0534-12485

Hanna Arkteg, ordinarie
xanna3@hotmail.com
076-8210155, 0534-10817

Hilde Östebröd Karlsson, ordinarie
0534-10772

Åk 2

Ove Marberg, ordinarie
ove.marberg@telia.com
0722-539607, 0534-61918

Fredrik Eriksson, ersättare
0534-12746

Jonas Olsson, ordinarie
0534-22095

Jennie Strandberg, ersättare
0534-30435

Jan Nilsson, ordinarie
0534-10701

Daniel Haglund, ersättare
073-9861564

Åk 3

Kjersti Skarpnes, ordinarie
skarpnes@gmail.com
073-5292954, 0534-61727

Paula Melander, ordinarie
aluapen@telia.com
0534-12588

Lisa Hermansson ersättare
0534-10787

Anna Sjöström, ersättare
0534-10018

Yvonne Karlsson, ersättare
0534-61418

Skolrepresentanter
Ing-Marie Arkteg Siljeblad, sammankallande
ing-marie.arkteg@utb.dalsed.se
0534-19142

Karin Larsson
karin.larsson@dalsed.se
0534-19224

Anna Holgersson
anna.holgersson@dalsed.se
0534-19077



Sidan uppdaterades 2016-05-17
Glöm inte att kryssa i rutan ovan innan du klickar på "Skicka" (skydd mot spamrobotar)