Hoppa till innehållet

Kanslienheten

Kontaktuppgifter

Kanslichef

Jonas Olsson
E-post: jonas.olsson@dalsed.se
Telefon: 0534-19021

Nämndsekreterare

Anett Isaksson
E-post: anett.isaksson@dalsed.se
Telefon: 0534-19001

Kommunutredare

Jessica Olsson
E-post: jessica.olsson@dalsed.se
Telefon: 0534-19020

Webb

Lennart Zetterlund
E-post: lennart.zetterlund@dalsed.se
Telefon: 0534-19263

Samhällsvägledare

Inger Gustafsson
E-post: inger.gustafsson@dalsed.se
Telefon: 0534-19000

Arkivarie

Gun-Britt Ottosson
E-post: gun-britt.ottosson@dalsed.se
Telefon: 0534-19006

Nämndsekreterare/ Koordinator

Carola Palm Jacobsson
E-post: carola.palm-jacobsson@dalsed.se
Telefon: 0534-19047

Bygglovshandläggare

Elin Olsson
E-post: elin.olsson@dalsed.se
Telefon: 0534-19206

Bygginspektör

Björn Jonasson
E-post: bjorn.jonasson@dalsed.se
Telefon: 0534-19050

Ekonomiassistent/administratör

Carl-Johan Wallström
E-post: carl-johan.wallstrom@dalsed.se
Telefon: 0534-19011

Ekonomiassistent/administratör

Elisabeth Karlsson
E-post: elisabeth.karlsson@dalsed.se
Telefon: 0534-19016

För e-post till receptionen (växeln), använd gärna e-postadressen



Sidan uppdaterades 2019-08-30
Glöm inte att kryssa i rutan ovan innan du klickar på "Skicka" (skydd mot spamrobotar)